2018-10-07

علم و صنعت | ساعت حضور غیاب

ساعت حضور غیاب

علم و صنعت | ساعت حضور غیاب | دستگاه حضور و غیاب شماره تماس : ۰۲۱۳۶۲۷۶۲۲۵

ساعت حضور غیاب

ساعت حضورغیاب (سنسور ثبت اثر انگشت ، ساعت های چهره خوان) دستگاهی است که برای کنترل تردد پرسنل تمامی ارگانها با هرتعداد نیرواز قبیل مکان های اداری ، کارخانجات ، تولیدی ها و... مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت علم و صنعت با توجه به تقاضای مشتریان دستگاه های متنوعی تولید می کند به طور نمونه ابتدایی ترین دستگاه هایی که تولید میشود شامل کارت زنی است یعنی کنترل تردد افراد فقط از طریق کارت انجام میشود.که این نوع ساعت حضورغیاب از قدیمی ترین دستگاه های شرکت علم و صنعت بشمار می آید. این نوع ساعت حضورغیاب st-2000  نام دارد.

دستگاه های دیگر علم و صنعت گزینه های بیشتری برای کنترل تردد را در برمیگیرد مثل دستگاه st-pro  که به جز قابلیت کارت خواندن اثر انگشت نیز ثبت می کند. ساعت حضورغیاب بعدی که نام این دستگاه st-shine  است به جز موارد بالا که هم کارت خوان و وهم اثر انگشت را شامل میشد دارای دوربین نیز هست و قابلیت عکس گرفتن از پرسنل را دارد.

لازم به ذکر است که شرکت علم و صنعت دستگاه st-shine  را به دو گونه تولید میکند که نام های آنها به شرح زیر می باشد: st-shine m  و St-shine l  که تفاوت آنها در سنسور ثبت اثر انگشت است. ساعت حضورغیاب st-shine m سنسور ضعیف تری نسبت به ساعت st-shine l  دارد و معمولا برای مکان هایی با تعداد پرسنل کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. به روزترین ساعت حضورغیاب شرکت علم و صنعت ساعت های چهره خوان هستند که این نوع دستگاه ها دو نوع هستند: st-face120  و st face160

St-face120 :

این دستگاه قابلیت چهره خواندن و کارت خواندن را داراست و از نظر ظاهری هم قابل توجه است. در این نوع ساعت چهره هر پرسنل در دستگاه تعریف میشود و هر فرد در هنگام ورود و خروج از طریق چهره شناسایی میشود.

St-face160 :

این دستگاه قابلیت های بیشتری نسبت به دیگر دستگاه های علم و صنعت دارد و کامل ترین دستگاه محسوب میشود و تمامی گزینه های دیگر ساعت ها که شامل چهره و کارت و اثر انگشت میشود را داراست و همانند st-face120  ظاهر قابل توجهی دارد .

 

برای دریافت مشاوره و قیمت با تلفن ۰۲۱۳۶۲۷۶۲۲۵ تماس بگیرید.